• Новини
  • Золото і срібло решетилівських туристів

Золото і срібло решетилівських туристів

2017-06-23

/Files/images/Срібні призери 53 Чемпіонату.JPG Фото 1. Команда Решетилівського району середньої вікової групи - срібні призери 53 відкритого Чемпіонату Полтавської області з пішохідного туризму (20 червня 2017 року, с. Вельбівка Гадяцького району).
Команда Решетилівського району середньої вікової групи (керівники Віталій Юрійович Кисельов, Альона Олександрівна Кисельова, Олександр Вікторович Карамушка) повернулася з 53 відкритого Чемпіонату Полтавської області з пішохідного туризму, що пройшов з 16 по 20 червня 2017 року в селі Вельбівка Гадяцького району.
У турнірі взяли участь 115 учасників із 10 команд старшої та 10 середньої вікових груп з Полтави, Горішніх Плавнів, Миргорода, Пирятина, Диканського, Зіньківського, Лохвицького, Лубенського, Машівського, Миргородського, Новосанжарського, Решетилівського районів, Полтавського і Донецького обласних центрів туризму та краєзнавства учнівської молоді.
Честь Решетилівщини захищали учні Шевченківської та Шамраївської шкіл, вихованці гуртка "Пішохідний туризм" (керівник Віталій Юрійович Кисельов) Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства Крістіна Рябокуль, Анна Халус, Вікторія Карпенко, Олег Шапаренко, Роман Григор’єв, Павло Алієв та Максим Ільченко (фото 1).
Протягом п’яти днів боротьби стрімкі схили кар’єрів лісових околиць села Вельбівка, на яких були поставлені дистанції змагань, підкорилися нашим туристам.
Так, вихованці Решетилівського центру туризму здобули друге місце під час особисто-командних змагань на дистанції «Смуга перешкод» та командних змагань на дистанції «Крос-похід», а у командних змаганнях «зв’язок» були третіми.
Фантастичним став виступ Крістіни Рябокуль (фото 2), яка здобула золото в особистій першості серед дівчат./Files/images/Рябокуль Крістіна.JPGФото 2. Крістіна Рябокуль.
У загальному заліку по середній групі команда Решетилівщини посіла друге місце та отримала срібний Кубок.
Переможцями 53 Чемпіонату області стали команди Донецького обласного центру туризму та краєзнавства (старша група) та Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (середня група).
Переможці, призери Чемпіонату, тренери нагороджені кубками, медалями і грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства та Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.
Ігор Купенко, методист Решетилівського районного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.